Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Zastępca głównego księgowego

Główne obowiązki :

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych ( GUS, PFRON, US ),

  • nadzór na obiegiem, kompletowaniem, przechowywaniem oraz archiwizowaniem dokumentów,

  • weryfikacji i kontrola poprawności zapisów na kontach,

  • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,

  • prowadzenie rozliczeń projektów unijnych,

  • prowadzenie ewidencji kredytów, pożyczek oraz leasingów,

  • inicjowanie działań w zakresie optymalizacji procesów księgowych i organizacji działu.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,

  • komunikatywność – umiejętność efektywnego porozumiewania się ze współpracownikami z innych działów,

  • dobra znajomość Excela,

  • terminowość, rzetelność, skrupulatność,

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenia,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pakiet socjalny.