Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

Stanowisko : Specjalista ds. kosztów w Dziale Księgowości

Opis stanowiska :
– przygotowywanie kalkulacji cenowych,
– kontrola kosztów,
– sporządzanie raportów i analiz finansowych,
– współpraca przy sporządzanie planów finansowych,

Wymagania:
– wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia lub pokrewne),
– przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
– doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem,
– umiejętność analitycznego myślenia,
– biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
umiejętność pracy po presją czasu.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenia,
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
– pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w sekretariacie Zarządu Szpitala ul. W. Lipa 2, 41-703 Ruda Śląska lub wysłanie ich na adres e-mail: sekretariat@szpitalruda.pl.
Dodatkowe informacje tel. (32) 7795909.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, dostępnych na stronie: www.szpitalruda.pl