Zarząd Szpitala Miejskiego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej,
41-703 Ruda Śląska, ul. W. Lipa 2

ogłasza nabór na stanowisko:

KASJER

Oferta: zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat.

wymagania:

• wykształcenie średnie
  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • mile widziana znajomość pakietu oprogramowania InfoMedica oraz AMMS (Asseco Medical Management Solutions)

predyspozycje: samodzielność, rzetelność, zaangażowanie

zakres czynności obejmuje w szczególności:

• Przyjmowanie wpłat oraz dokonywanie wypłat gotówki
  • Sporządzanie i księgowanie dokumentów KP, KW oraz raportów kasowych
  • Rozliczanie i księgowanie zaliczek pobranych przez pracowników