Zarząd Szpitala Miejskiego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej,
41-703 Ruda Śląska, ul. W. Lipa 2

ogłasza nabór na stanowisko:

ASYSTENT FARMACJI

Oferta: zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat.

wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej
  • obsługa komputera

predyspozycje: łatwość nawiązywania kontaktów, szybkość podejmowania decyzji, samodzielność,
umiejętność pracy w zespole

oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku)