Ruda Śląska, 2021-08-31

Nabór personelu nr 3/DDZL/2021

Dotyczące realizacji projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

1. Nazwa, adres i dane teleadresowe zatrudniającego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1. Opis stanowiska

Fizjoterapeuta/ka (zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 1 etat w okresie
od 01.10.2021 r. do 31.07.2022 r.) w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej sp. z o.o. w ramach projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Ilość etatów: 1 osoba na 1 etat

1. Istotne szczegóły stanowiska

1. planowanie i analizowanie postępu zabiegów fizjoterapii,

2. odpowiadanie za prowadzenie dokumentacji w zakresie fizjoterapii,

3. wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych,

4. nadzór nad wykonywaniem ćwiczeń przez pacjentów,

5. doradztwo w doborze odpowiednich wyrobów medycznych,

6. usprawnianie ruchowe,

7. udział w pracach zespołu terapeutycznego,

8. przygotowanie rodziny i opiekunów pacjenta do kontynuacji opieki (działania edukacyjne),

9. realizowanie indywidualnego planu wsparcia – planu pracy terapeutycznej z uczestnikiem, tworzonego na podstawie sporządzonej diagnozy potrzeb oraz diagnozy możliwości psychofizycznych uczestnika i wspólnie z nim realizowany

1. Wymagania obligatoryjne na stanowisko

Osoba aplikująca posiada:

1. Wykształcenie: fizjoterapeuta (preferowane kierunkowe wyższe magisterskie),

2. ukończone kursy doskonalące

3. doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

1. Oczekiwania

1. Cechy osobowości: chęć do pracy z osobami 65+, schludność, otwartość, asertywność, cierpliwość, komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

1. Sposób przeprowadzenia naboru

1. Podanie o pracę oraz CV Kandydata należy przesłać za pomocą poczty, kuriera bądź też dostarczyć osobiście na adres: ul. W. Lipa 2; 41-703 Ruda Śląska nie później niż do 20.09.2021 r. do godziny 15:00 do Sekretariatu Zarządu.

Kandydatury złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data i godzina wpłynięcia oferty do Zatrudniającego.

1. Z wybranymi Kandydatami planowane są rozmowy kwalifikacyjne. Podczas rozmowy Kandydat/ka zostanie poproszony o przedstawienie swoich oczekiwań finansowych;
    w przypadku istotnych rozbieżności pomiędzy kwotą przewidzianą w budżecie projektu na wynagrodzenie, a kwotą podaną przez Kandydata, Zatrudniający dopuszcza negocjacje w celu obniżenia kwoty podanej przez Kandydata. Rozmowa kwalifikacyjna ma charakter indywidualny, tj. bierze w niej jednorazowo udział tylko jeden Kandydat/ka.

2. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami zostanie wybrany Kandydat/ka , któremu zostanie zaproponowane zatrudnienie.

1. Zatrudniający zastrzega sobie możliwość odwołania przedmiotowego naboru w każdym czasie bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

2. W toku badania i oceny Kandydatów Zatrudniający może żądać od Kandydata wyjaśnień dotyczących treści złożonego CV oraz potwierdzenia zawartych w ofercie informacji.
    W przypadku nie przedstawienia przez Kandydata satysfakcjonujących Zatrudniającego dokumentów potwierdzających przedstawionych informacji, Zatrudniający ma prawo odstąpić od podpisania umowy (odrzucając jednocześnie kandydaturę) bez ponoszenia odpowiedzialności, w tym odszkodowawczej.

3. Dodatkowych informacji odnośnie naboru udziela Pani Monika Borowik pod numerem telefonu: 517 871 394 lub adresem email: kadry@szpitalruda.pl