Ruda Śląska, 2021-08-31

Nabór personelu nr 1/DDZL/2021

Dotyczące realizacji projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

1. Nazwa, adres i dane teleadresowe zatrudniającego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1. Wincentego Lipa 2

1. Opis stanowiska

Terapeuta/ka zajęciowy/a (zatrudnienie w ramach umowy o pracę na ½ etatu w okresie
od 01.10.2021 r. do 31.07.2022 r.) w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej sp. z o.o.  w ramach projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Ilość etatów: 1 osoba na 1/2 etatu

1. Istotne szczegóły stanowiska
  2. wspomaganie osób w ich procesie leczenia poprzez stosowanie różnych form i technik terapii, np. ergoterapii (terapii przez pracę), arteterapii (leczenie poprzez sztukę) czy biblioterapii (terapii poprzez czytanie i kontakt z literaturą);
  3. prowadzenie treningów, wykładów;
  4. prowadzenie zajęć w terenie,
  5. wyjścia z pacjentami,
  6. udział w zespole terapeutycznym analizującym stan zdrowia pacjenta
  1. Wymagania obligatoryjne na stanowisko

Osoba aplikująca posiada:

1. wykształcenie kierunkowe (np. ukończona szkoła terapii zajęciowej, preferowane wykształcenie wyższe);
  2. posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi.
  1. Oczekiwania
    1. Cechy osobowości: chęć do pracy z osobami 65+, schludność, otwartość, asertywność, cierpliwość, komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista.
  1. Sposób przeprowadzenia naboru
  2. Podanie o pracę oraz CV Kandydata należy przesłać za pomocą poczty, kuriera bądź też dostarczyć osobiście na adres: W. Lipa 2; 41-703 Ruda Śląska nie później niż do 20.09.2021 r. do godziny 15:00 do Sekretariatu Zarządu.

Kandydatury złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data i godzina wpłynięcia oferty do Zatrudniającego.

1. Z wybranymi Kandydatami planowane są rozmowy kwalifikacyjne. Podczas rozmowy Kandydat/ka zostanie poproszony o przedstawienie swoich oczekiwań finansowych;
    w przypadku istotnych rozbieżności pomiędzy kwotą przewidzianą w budżecie projektu na wynagrodzenie, a kwotą podaną przez Kandydata, Zatrudniający dopuszcza negocjacje w celu obniżenia kwoty podanej przez Kandydata. Rozmowa kwalifikacyjna ma charakter indywidualny, tj. bierze w niej jednorazowo udział tylko jeden Kandydat/ka.
  2. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami zostanie wybrany Kandydat/ka, któremu zostanie zaproponowane zatrudnienie.
  3. Zatrudniający zastrzega sobie możliwość odwołania przedmiotowego naboru w każdym czasie bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  4. W toku badania i oceny Kandydatów Zatrudniający może żądać od Kandydata wyjaśnień dotyczących treści złożonego CV oraz potwierdzenia zawartych w ofercie informacji.
    W przypadku nie przedstawienia przez Kandydata satysfakcjonujących Zatrudniającego dokumentów potwierdzających przedstawionych informacji, Zatrudniający ma prawo odstąpić od podpisania umowy (odrzucając jednocześnie kandydaturę) bez ponoszenia odpowiedzialności, w tym odszkodowawczej.
  5. Dodatkowych informacji odnośnie naboru udziela Pani Monika Borowik pod numerem telefonu: 517 871 394 lub adresem email: kadry@szpitalruda.pl