Nabór personelu nr 1/DDZL/2022

Dotyczące realizacji projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

1. Nazwa, adres i dane teleadresowe zatrudniającego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1. Opis stanowiska

Psycholog/żka lub psychoterapeuta/ka (zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 1/2 etatu w okresie od 01.02.2022 r. do 31.07.2022 r.) w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej sp. z o.o. w ramach projektu „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Rudzie Śląskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Ilość etatów: 1 osoba minimalnie na 1/5 etatu maksymalnie 1/2 etatu (proszę o określenie w podaniu o pracę wymiaru zatrudnienia)

1. Istotne szczegóły stanowiska

1. udzielanie specjalistycznych świadczeń w zakresie diagnostyki i pomocy psychologicznej uczestnikom projektu,

2. prowadzenie czynności diagnostycznych poprzez:
      – zapoznanie się z dokumentacją medyczną, prowadzenie obserwacji pacjenta i dokładne zebranie wywiadu,
      – ustalenie metod i technik badania psychologicznego,
      – wykonywanie specjalistycznych badań psychologicznych zgodnie z postępem wiedzy, zasadami sztuki zawodowej oraz wystandaryzowanymi testami dostępnymi w Szpitalu,
      – opracowanie diagnozy psychologicznej, wydanie orzeczenia i wniosków z przeprowadzonych badań diagnostycznych

3.  udzielanie specjalistycznych świadczeń w zakresie pomocy psychologicznej, oddziaływań psychoterapeutycznych rodzinom uczestników projektu,

4. prowadzenie zajęć grupowych, warsztatowych o charakterze psychoedukacyjnym,

5. prowadzenie zajęć grupowych z zastosowaniem technik psychodramatycznych,

6. udział w zespole terapeutycznym analizującym stan zdrowia pacjentów,

7. opieka nad pacjentami w trakcie wyjść poza placówkę.

1. Wymagania obligatoryjne na stanowisko

Osoba aplikująca posiada:

1. studia magisterskie na kierunku psychologia
    2. opcjonalnie czteroletni kurs psychoterapii atestowany przez zarząd Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  1. Oczekiwania

1. Cechy osobowości: chęć do pracy z osobami 65+, schludność, otwartość, asertywność, cierpliwość, komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

1. Sposób przeprowadzenia naboru

1. Podanie o pracę oraz CV Kandydata należy przesłać za pomocą poczty, kuriera bądź też dostarczyć osobiście na adres: ul. W. Lipa 2; 41-703 Ruda Śląska nie później niż do 24.01.2022 r. do godziny 15:00 do Sekretariatu Zarządu.
      Kandydatury złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data i godzina wpłynięcia oferty do Zatrudniającego.

2. Z wybranymi Kandydatami planowane są rozmowy kwalifikacyjne. Podczas rozmowy Kandydat/ka zostanie poproszony o przedstawienie swoich oczekiwań finansowych;
      w przypadku istotnych rozbieżności pomiędzy kwotą przewidzianą w budżecie projektu na wynagrodzenie, a kwotą podaną przez Kandydata, Zatrudniający dopuszcza negocjacje w celu obniżenia kwoty podanej przez Kandydata. Rozmowa kwalifikacyjna ma charakter indywidualny, tj. bierze w niej jednorazowo udział tylko jeden Kandydat/ka.

3. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami zostanie wybrany Kandydat/ka któremu zostanie zaproponowane zatrudnienie.

1. Zatrudniający zastrzega sobie możliwość odwołania przedmiotowego naboru w każdym czasie bez podania przyczyny oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

2. W toku badania i oceny Kandydatów Zatrudniający może żądać od Kandydata wyjaśnień dotyczących treści złożonego CV oraz potwierdzenia zawartych w ofercie informacji.
    W przypadku nie przedstawienia przez Kandydata satysfakcjonujących Zatrudniającego dokumentów potwierdzających przedstawionych informacji, Zatrudniający ma prawo odstąpić od podpisania umowy (odrzucając jednocześnie kandydaturę) bez ponoszenia odpowiedzialności, w tym odszkodowawczej.

3. Dodatkowych informacji odnośnie naboru udziela Pani Monika Borowik pod numerem telefonu: 517 871 394 lub adresem email: kadry@szpitalruda.pl