Informujemy, że Izba Przyjęć Szpitala Miejskiego wstrzymała przyjmowanie karetek. Pozostałym pacjentom, w stanach nagłych nadal jest udzielana pomoc. Pacjentki do porodu, pacjenci DILO i pacjenci onkologiczni również będą przyjmowani. Wszystkie planowane przyjęcia szpitalne są nadal zawieszone do odwołania, zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia.
Zmiany te są spowodowane potwierdzoną informacją o zakażeniu koronawirusem dwóch pracowników szpitala. W momencie powzięcia informacji o potencjalnym kontakcie naszych pracowników z osobami zakażonymi, uruchomiliśmy wszystkie niezbędne procedury celem zapewnienia bezpieczeństwa personelowi oraz pacjentom.
Każdego dnia dokładamy wszelkich możliwych starań, by dbać o Państwa bezpieczeństwo. Liczymy na zrozumienie powagi sytuacji, która dotyczy nas wszystkich.